Zderzenie trzech aut, nie żyje jedna osoba. Obława za jednym z kierowców

26.01.2023 19:49

Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne w zderzeniu trzech samochodów w Nowogrodzie Bobrzańskim pod Zieloną Górą. Jeden z kierowców uczestniczących w wypadku zbiegł z miejsca zdarzenia.

Wypadek
fot. Adam Staśkiewicz/East News (zdjęcie poglądowe)

Do tragedii doszło w czwartek ok. godz. 17:40 na drodze krajowej nr 27 w Nowogrodzie Bobrzańskim pod Zieloną Górą. Jak poinformował portal "News Lubuski", zderzyły się tam trzy samochody.

Nowogród Bobrzański. Zderzenie trzech aut, nie żyje jedna osoba

W wypadku śmierć poniosła jedna osoba, a dwie zostały ranne. Poszkodowanym nie grozi jednak niebezpieczeństwo. Na miejsce dotarła policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe.

- Kiedy strażacy przyjechali na miejsce trzeci samochód był pusty. Nie wiemy, ile osób podróżowało trzecim samochodem. Kierowcę, który zginął, strażacy musieli "wycinać" z samochodu - przekazał "Gazecie Lubuskiej" st. kpt. Arkadiusz Kaniak, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze.

"News Lubuski" nieoficjalnie ustalił natomiast, że z miejsca zdarzenia uciekł jeden z kierowców, którzy uczestniczyli w kraksie. "Funkcjonariusze prowadzą poszukiwania. W działania zaangażowano policyjnego przewodnika z psem tropiącym" - czytamy w artykule.

Policja oraz prokuratura będą teraz wyjaśniać przyczyny oraz dokładne okoliczności tego wypadku. Droga w tym miejscu została także zablokowana.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/News Lubuski/Gazeta Lubuska