,

Pasażer wypadł z samochodu. Nie żyje

26.01.2023 18:26

Śmiertelny wypadek drogowy w Łosiach w województwie małopolskim. Nie żyje 25-latek. Młody mężczyzna był pasażerem samochodu, który uderzył w metalową barierę nad potokiem.

Wypadek w Łosiach
fot. OSP Ropa

Do wypadku w miejscowości Łosie w powiecie gorlickim doszło w 25 stycznia po południu. Według wstępnych ustaleń policji 22-letni kierowca mercedesa na zakręcie stracił panowanie nad autem i po przejechaniu kilkudziesięciu metrów uderzył w metalową barierę znajdującą się nad potokiem Łosianka.

Wypadek w Łosiach. Pasażer wypadł z samochodu

Jak przekazała jednostka OSP z gminy Ropa, 25-letni pasażer "wypadł z samochodu, doznając poważnych obrażeń". W okolicach jezdni lądował śmigłowiec LPR, który zabrał rannego mężczyznę do szpitala w Tarnowie. Niestety, lekarzom nie udało się uratować życia 25-latka.

Kierowca również trafił do szpitala, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 22-latek był trzeźwy. Obaj mężczyźni są mieszkańcami gminy Ropa. Jak podała policja, w chwili wypadku jezdnia była mokra, a temperatura powietrza oscylowała w okolicach 0 stopni Celsjusza.

RadioZET.pl/PAP