,

Znaleziono ciało powieszonego mężczyzny. "To prokurator"

31.03.2023 13:51

Powieszone ciało mężczyzny znaleziono w czwartek w mieszkaniu bloku przy ul. Barskiej w Nowym Sączu. Według mieszkańców to prokurator - poinformował portal sądeczanin.info. Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu przekazała RadioZET.pl, że nie udziela informacji w tej sprawie. 

Policja
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/Policja

Ciało odnaleźli o godz. 10 w czwartek mieszkańcy bloku przy ul. Barskiej. Portal sadeczanin.info przekazał, że szybko odcięto sznur i zawiadomiono służby ratunkowe. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować. 

“Z informacji, które przekazali naszej redakcji nasi informatorzy wynika, że mężczyzna, którego ciało zostało znalezione w bloku przy ulicy Barskiej w Nowym Sączu, był prokuratorem” - pisze sadeczanin.info.

Nowy Sącz. Ciało mężczyzny wisiało w mieszkaniu. "To prokurator"

Według mieszkańców chodzi o około 50-letniego "wysoko postawionego prokuratora" z Nowego Sącza. Śledczy nie potwierdzili tych doniesień. Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu przekazała portalowi RadioZET.pl, że nie udziela informacji w tej sprawie. 

"Dla wielu osób śmierć prokuratora jest szokiem. Jak wspominają osoby, które miały z nim częsty kontakt, był dobrym prokuratorem, bardzo mocno zaangażowanym w swoją pracę. Przestępcy go bardzo nie lubili" - powiedzieli sąsiedzi portalowi Limanowa.in. 

O sprawę zapytaliśmy Prokuraturę Okręgową w Nowym Sączu. Czekamy na odpowiedź.

Gdzie szukać pomocy?

Osoby w kryzysie psychicznym lub borykające się z myślami samobójczymi mogą zadzwonić na bezpłatny telefon Centrum Wsparcia - 800 70 2222, który jest czynny przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, również w święta. Pomoc można znaleźć także na stronie internetowej www.centrumwsparcia.pl.

RadioZET.pl/PAP/sadeczanin.info/Limanowa.in

Logo radiozet Dzieje się