,

Syn podpalił się na oczach matki. Jest w stanie krytycznym

01.02.2023 10:58

W Ostrowie Wielkopolskim doszło do samopodpalenia. Około 30-letni mężczyzna wylał na siebie łatwopalną ciecz. Jest w stanie krytycznym – przekazała oficer prasowy ostrowskiej policji mł. asp. Małgorzata Michaś.

Pogotowie ratunkowe
fot. Shutterstock

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę (1 lutego) o godzinie 1 w nocy. Służby ratunkowe zostały wezwane do domu przy ulicy Młyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim.

Ostrów Wlkp. Syn podpalił się na oczach matki

Po przyjeździe karetki okazało się, że mężczyzna w wieku około 30 lat polał się spirytusem i podpalił zapalniczką. Zrobił to na oczach swojej matki, która wezwała pogotowie ratunkowe.

Poparzony jest w stanie krytycznym. Przebywa na oddziale anestezjologii i intensywnej terapii medycznej w ostrowskim szpitalu. Na miejsce zdarzenia przyjechała także policja. – Będziemy wyjaśniać przyczyny i okoliczności zdarzenia – powiedziała mł. asp. Małgorzata Michaś.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP