Obserwuj w Google News

Paweł wyszedł z domu w środku nocy i zaginął. Policja szuka 14-latka

1 min. czytania
23.03.2023 13:23
Zareaguj Reakcja

Paweł Pawlas jest poszukiwany przez policjantów z Biłgoraja w województwie lubelskim. 14-latek w środku nocy wyszedł z domu i przepadł bez wieści. Mundurowi wystosowali apel o pomoc w odnalezieniu zaginionego dziecka.

Paweł Pawlas
fot. Shutterstock, policja

Paweł Pawlas zaginął w nocy z 21 na 22 marca. 14-latek wyszedł z domu we wsi Czernięcin Główny i udał się w nieznanym kierunku. Niestety, chłopiec od tamtego momentu nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną – przekazała lubelska policja w komunikacie.

Biłgoraj. Zaginął Paweł Pawlas

Według ustaleń policji 14-letni Paweł może przemieszczać się rowerem. W chwili zaginięcia miał na sobie czarno-czerwoną bluzę z kapturem, czarny plecak, czarne jeansy i czarne buty adidasy. Chłopiec ma 178 cm wzrostu, jest szczupły, ma ciemne włosy z charakterystyczną grzywką na czole.

Policja prosi wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu zaginionego Patryka, o osobisty kontakt z komendą Biłgoraju lub pod numerem telefonu 47 815 22 10. Wiadomość można także przekazać, dzwoniąc na numer alarmowy 112 lub kontaktując się z najbliższą jednostką policji. Mundurowi zapewniają anonimowość.

Redakcja poleca

RadioZET.pl