,

10 osób rannych. Groźny wypadek z udziałem dwóch pojazdów

01.02.2023 09:01

10 osób zostało poszkodowanych w zderzeniu dwóch samochodów na drodze łączącej Kornowac z Raciborzem (woj. śląskie). Zostali oni przewiezieni do okolicznych szpitali - podała policja. Droga została całkowicie zablokowana.

Wypadek
fot. Adam Staśkiewicz/East News (zdjęcie poglądowe)

Wypadek wydarzył się ok. godz. 5:20 na drodze wojewódzkiej nr 935 w miejscowości Pogrzebień (woj. śląskie). O szczegółach poinformował w rozmowie z Polską Agencją Prasową nadkom. Mirosław Szymański z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Wypadek pod Raciborzem. 10 osób rannych

- Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów, toyoty i busa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że tymi samochodami łącznie podróżowało 10 osób - prawdopodobnie dwie osoby toyotą, a pozostałe busem. Zostały one przewiezione do szpitali w Raciborzu, Rybniku i Wodzisławiu Śląskim - powiedział policjant.

W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia oraz nagranie wideo z miejsca zdarzenia. Siła uderzenia zmiażdżyła przód pojazdu w obu przypadkach.

Komenda nie ma na razie informacji na temat stanu zdrowia poszkodowanych w wypadku, nie są też jeszcze znane jego okoliczności. Droga została całkowicie zablokowana, wyznaczono objazdy.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/Facebook

Logo radiozet Dzieje się