Nocny atak na kobietę kierującą autem. "Odgryzł jej kawałek ucha"

27.01.2023 14:05

W nocy w Poznaniu pieszy wtargnął do przepuszczającego go na pasach auta i odgryzł kobiecie kawałek ucha. 35-latek został zatrzymany – poinformowała w piątek policja. Wcześniej mężczyzna uszkodził kilka samochodów.

Policja
fot. Shutterstock

Do incydentu doszło na poznańskim Dębcu w nocy z czwartku na piątek. Napastnik to 35-letni obywatel Ukrainy. O sprawie jako pierwszy napisał lokalny serwis epoznan.pl.

Poznań. Atak na kobietę. "Odgryzł jej kawałek ucha"

– Jadąca citroenem kobieta zatrzymała się przed pasami, by przepuścić mężczyznę. Ten otworzył drzwi jej pojazdu, wtargnął do środka i odgryzł jej kawałek ucha – relacjonuje Marta Mróz z biura prasowego poznańskiej policji.

Mężczyzna wyrzucił kobietę z samochodu i odjechał. Chwilę potem wjechał w znak drogowy, porzucił uszkodzony samochód i zaczął uciekać pieszo. Policjantom udało się szybko namierzyć i zatrzymać 35-latka. Okazało się też, że wcześniej mężczyzna uszkodził kilka innych samochodów.

Ukrainiec obecnie przebywa w szpitalu na obserwacji. Kobieta została opatrzona przez służby medyczne i mogła wrócić do domu.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP