Obserwuj w Google News

Ksiądz zapytał dzieci, kto pójdzie do piekła. Film stał się hitem w sieci

1 min. czytania
23.11.2022 08:43
Zareaguj Reakcja

Ksiądz z parafii pod wezwaniem Świętej Trójcy w Poznaniu zapytał dzieci w czasie mszy św., kto pójdzie do piekła. - Złodzieje, zabójcy - odpowiadały maluchy. W pewnym momencie padła odpowiedź, która mocno zaskoczyła duchownego. - Jak to w internet idzie, będziemy mieli tu ostro - skomentował ksiądz.

Msza św. w kościele świętej Trójcy w Poznaniu
fot. YouTube/Parafia pw. świętej Trójcy w Poznaniu

Poznańska parafia Świętej Trójcy transmituje msze święte na YouTube. Jeden z filmów stał się bardzo popularny w sieci, udostępnił go m.in. muzyk Zbigniew Hołdys. Podczas jednego z nabożeństw ksiądz zapytał dzieci, kto pójdzie do piekła. - Jak sądzicie, kto idzie do piekła? Nie chcemy tam iść, ale kto jednak do tego piekła pójdzie? - zapytał duchowny.

- Złodzieje - odpowiedziało jedno z dzieci. - Masz rację, złodzieje. Jak ktoś kradnie i się nie chce nawrócić, to idzie do piekła - potwierdził ksiądz. Inne dziecko powiedziało, że "źli ludzie", a kolejne, że "rozwodnicy".

- No, jak się dobrze sprawują, do kościoła chodzą, to mogą się zbawić - skomentował ksiądz. Jeden z chłopców dodał, że do piekła pójdą zabójcy. - Kaczyński! - stwierdziło inne dziecko. W kościele rozległy się śmiechy.

Redakcja poleca

- No tego bym się nie spodziewał. Jak to w Internet idzie, to będziemy mieli tu ostro - podsumował duchowny.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl