Obserwuj w Google News

Ojciec i 12-letnia córka zginęli w wypadku. Dwoje dzieci walczy o życie

1 min. czytania
22.11.2022 13:49
Zareaguj Reakcja

Na autostradzie A4 pod Opolem doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem auta osobowego i dwóch ciężarówek. Jak podają lokalne media, ofiary to 53-letni mężczyzna i jego 12-letnia córka. W szpitalu trwa walka o życie dwojga rannych dzieci.

Wypadek
fot. ilustracyjne. Lukasz Solski/East News

Do wypadku na A4 doszło w poniedziałek (21 listopada) przed godziną 14. Między węzłami Opole-Południe i Opole-Zachód, w pobliżu miejscowości Prądy jadący w kierunku Wrocławia samochód osobowy zderzył się z dwoma ciężarówkami. Dwie osoby zginęły na miejscu. Według wstępnych ustaleń, osobówka najechała na tył poprzedzającej go ciężarówki.

W wypadku na A4 zginął ojciec i córka

Jak ustalił lokalny portal nto.pl, w samochodzie znajdowała się czteroosobowa rodzina. Ofiary wypadku to 53-letni ojciec i jego 12-letnia córka. Autem podróżowali również 9-letnia córka mężczyzny i 15-letni syn. Oboje w ciężkim stanie zostali przetransportowani do szpitala. 

Na czas pracy służb ratunkowych droga w kierunku Wrocławia była zablokowana. Utrudnienia dotyczyły także nitki w kierunku Katowic. W akcji ratowniczej brało udział 5 zastępów strażackich: trzy z JRG Niemodlin, a także OSP Dąbrowa i OSP Komprachcice. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegóły wypadku.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.
Redakcja poleca

RadioZET.pl/PAP/nto.pl