Incydent w szkole, ewakuowano prawie 100 osób. "Duszący, drażniący zapach"

17.03.2023 11:42

77 uczniów oraz 20 nauczycieli zostało ewakuowanych ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Bohaterów w Rzeszowie. W jednej z sal lekcyjnych rozlała się formalina. Na szczęście nikomu nic się nie stało, nikt nie został ranny - przekazał rzecznik Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie.

Rzeszów
fot. KM PSP Rzeszów

Jak poinformował bryg. Marcin Betleja, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie, informację o zdarzeniu strażacy otrzymali w piątek przed godz. 10.

Rzeszów. Ewakuacja prawie 100 osób ze szkoły

W jednej z klas Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Rzeszowie, ktoś rozbił słoik, w którym znajdowała się formalina. Na miejsce wysłano pięć zastępów rzeszowskiej straży pożarnej.

- Ze względu na drażniący, duszący zapach podjęto decyzję o prewencyjnej ewakuacji blisko 100 osób. Na szczęście nikomu nic się nie stało, nikt nie został ranny - przekazał Betleja w rozmowie z Polską Agencją Prasową. Dyrekcja szkoły odwołała lekcje zaplanowane do końca dnia.

Rzeszów
fot. KM PSP Rzeszów

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP