Obserwuj w Google News

Szokujące odkrycie w mieszkaniu. "Sprawa ma charakter kryminalny"

1 min. czytania
05.06.2023 07:31
Zareaguj Reakcja

Do tragedii doszło w Wielkopolsce. W mieszkaniu w Siernikach znaleziono zwłoki 53-latka i 43-latki. Zdaniem policji sprawa ma charakter kryminalny.

policja
fot. Dominik Gajda/REPORTER (zdj. ilustracyjne)

Ciała 53-letniego mężczyzny i 43-letniej kobiety znaleziono w niedzielne popołudnie w mieszkaniu w miejscowości Sierniki (pow. obornicki, woj. wielkopolskie). Na miejscu pracowali policjanci i prokuratorzy wyjaśniający sprawę.

Sierniki. Zwłoki w mieszkaniu. Służby badają sprawę

Jak potwierdziła oficer prasowa policji w Obornikach sierż. szt. Izabela Leśnik, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie w niedzielę około godz. 13.30. - W mieszkaniu w miejscowości Sierniki znaleziono zwłoki dwóch osób - 53-letniego mężczyzny i 43-letniej kobiety - przekazała Polskiej Agencji Prasowej policjantka.

- Obecnie na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia - powiedziała rzeczniczka.

Redakcja poleca

Potwierdziła, że sprawa badana przez śledczych ma charakter kryminalny. Zaznaczyła, że dla dobra prowadzonego postępowania na razie nie może udzielić więcej informacji.

O makabrycznym odkryciu poinformował także epoznan.pl. Zdaniem czytelnika portalu w mieszkaniu mogło dojść do zabójstwa i samobójstwa.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli masz myśli samobójcze lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, warto poszukać wsparcia i pomocy specjalisty. Pod tymi numerami i adresami można uzyskać pomoc – czekają na ciebie psychologowie:

  • Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna: 22 425 98 48
  • Telefon zaufania dla Dzieci i Młodzieży: 116 111
  • Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych: 116 123

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/epoznan.pl