Obserwuj w Google News

Chwile grozy na przejściu dla pieszych. Auto wjechało w kobietę z trojgiem dzieci

1 min. czytania
21.03.2023 08:04
Zareaguj Reakcja

Kobieta z dziećmi przechodziła przez pasy, gdy tuż obok doszło do kolizji dwóch samochodów. Jeden z kierowców stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w pieszych - zostali przewiezieni do szpitala. 

Sokółka. Auto wjechało w matkę z trojgiem dzieci
fot. policja.pl (zdj. ilustracyjne)

Zespół prasowy podlaskiej policji poinformował, że do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 16. Na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Kołłątaja w Sokółce ford zderzył się z volkswagenem. W tym samym momencie przez pobliskie przejście dla pieszych przechodziła kobieta z trojgiem dzieci. 

- Niestety, w wyniku zderzenia pojazdów jeden z nich uderzył w pieszą, która przechodziła przez przejście z trojgiem dzieci. Jedno z nich było w wózku. Wszyscy trafili do szpitala - mówił portalowi isokolka.eu Tomasz Krupa z podlaskiej policji.

Redakcja poleca

Sokółka. Osobówka wjechała w matkę z trojgiem dzieci

Z informacji przekazanych przez zespół prasowy podlaskiej policji wynika, że zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Oznacza to, że obrażenia, jakich doznała kobieta i jej dzieci nie były groźne dla życia i zdrowia, a poszkodowani opuszczą szpital przed upływem siedmiu dni. 

Oglądaj

Funkcjonariusze poinformowali, że badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia, będą teraz wyjaśniać policjanci.

RadioZET.pl/isokolka.eu