Obserwuj w Google News

Tragedia na drodze ekspresowej. Mercedes przejechał drogowca

1 min. czytania
07.12.2022 20:12
Zareaguj Reakcja

59-letni mężczyzna wykonujący prace drogowe zginął w środę po potrąceniu przez samochód na trasie S86 w Sosnowcu. Kierująca autem kobieta była trzeźwa. Policja ustala okoliczności tragedii.

wypadek
fot. Lukasz Solski/East News (zdj. ilustracyjne)

Wypadek wydarzył się w środę około 11.40. Podkomisarz Sonia Kepper z sosnowieckiej policji powiedziała PAP, że do tragedii doszło na jezdni w kierunku Katowic w pobliżu salonu samochodowego. Jak precyzuje portal katowice24.info, to miejsce za tzw. zakrętem mistrzów i salonami samochodowymi, na wysokości ul. Małobądzkiej.

Tragiczny wypadek w Sosnowcu. Nie żyje mężczyzna

- Kierująca mercedesem potrąciła 59-letniego mężczyznę, który wykonywał prace na drodze - powiedziała policjantka. To był pracownik służby drogowej. Mężczyzna był reanimowany. Niestety, nie udało się go uratować 

Trwają ustalenia, jak doszło do wypadku. Kierująca mercedesem została przebadana na obecność alkoholu. Ustalono, że była trzeźwa. 

Redakcja poleca

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/katowice24.info