,

Tragedia na drodze w woj. łódzkim. Dwie osoby nie żyją

Mateusz Stelmaszczyk
23.03.2023 15:41

Dwie osoby zginęły w wypadku na drodze wojewódzkiej 725 w Wólce Lesiewskiej. Ofiary to kierowca oraz pasażerka, którzy podróżowali toyotą. Przyczyny tego tragicznego zdarzenia wyjaśnią teraz policjanci.

Śmiertelny wypadek w woj. łódzkim
fot. policja.pl

Policjanci przekazali, że do tragicznego wypadku doszło w środę około godziny 15 na drodze wojewódzkiej 725 w miejscowości Wólka Lesiewska (woj. łódzkie). "67-letni mieszkaniec powiatu rawskiego, kierując toyotą yaris ciągnął za pojazdem przyczepkę załadowaną drewnem. Z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni i doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku volkswagenem transporterem" - czytamy w komunikacie policji.

Funkcjonariusze przekazali, że volkswagenem kierował 67-letni mieszkaniec powiatu pabianickiego. "W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 64-letnia pasażerka toyoty" - podała policja.

Wólka Lesiewska. Śmiertelny wypadek. Nie udało się uratować kierowcy

Na miejsce wezwano też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Medycy przetransportowali nim poważnie rannego kierowcę toyoty. Niestety, mimo wysiłków lekarzy, nie udało się go uratować.

"Policjanci przez wiele godzin pracowali pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Droga była zablokowana, a policjanci organizowali objazdy" - informowała mł. asp. Agata Krawczyk z Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej.

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się