Obserwuj w Google News

Tragiczna śmierć 17-latka. "W ustaleniu przyczyn pomoże sekcja zwłok"

1 min. czytania
03.06.2023 12:30
Zareaguj Reakcja

17-letni obywatel Ukrainy zginął potrącony przez pociąg na torach kolejowych w Sterkowcu koło Brzeska (woj. małopolskie). Policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności zdarzenia. Do tragedii doszło w nocy z piątku na sobotę. 

wypadek
fot. Stanislaw Bielski/REPORTER (zdj. ilustracyjne)

- Był to pociąg relacji Kraków – Tarnów. Do śmiertelnego w skutkach zdarzenia doszło około północy. Zginął 17-letni obywatel Ukrainy – powiedziała oficer prasowa brzeskiej policji Ewelina Buda.

Sterkowiec. Wypadek na torach. Nie żyje 17-latek

Policjantka, cytowana przez Polską Agencję Prasową, poinformowała, że na miejscu prowadzone były czynności z udziałem prokuratora. Dodała, że w ustaleniu dokładnych przyczyn i okoliczności tragedii pomoże sekcja zwłok.

Redakcja poleca

To kolejny wypadek na torach, o których w sobotę informują służby. Około godziny 9:20 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym koło Brzeźnicy pod Białym Borem (woj. zachodniopomorskie) samochód osobowy zderzył się z pociągiem relacji Słupsk-Szczecinek

– W wypadku zginęła pasażerka samochodu, kierowca został przetransportowany do szpitala. W szynobusie nikt nie odniósł obrażeń – przekazała oficer prasowa komendy w Szczecinku st. asp. Anna Matys.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP