Obserwuj w Google News

Nie żyje roczna dziewczynka. Zatrzymani rodzice dziecka

1 min. czytania
01.01.2023 19:38
Zareaguj Reakcja

Trzy osoby zostały zatrzymane w sprawie śmierci rocznej dziewczynki z Wejherowa (woj. pomorskie). Wśród nich są rodzice dziecka, którego sekcja zwłok zaplanowana jest na poniedziałek.

Wejherowo
fot. Łukasz Solski/East News (zdjęcie poglądowe)

O tragedii w Wejherowie (woj. pomorskie) poinformował m.in. "Dziennik Bałtycki". Jak podała gazeta, dziecko zostało znalezione na miejscu przez ratowników medycznych.

Wejherowo. Nie żyje roczna dziewczynka, zatrzymani rodzice

Na ciele niemowlęcia mieli oni dostrzec "liczne zasinienia". Policja zatrzymała w tej sprawie trzy osoby: 41-letniego ojca i 29-letnią matkę dziecka, a także 43-letniego sąsiada, który spożywał alkohol wraz z 41-latkiem.

Redakcja poleca

Jak przekazała, cytowana przez "DB", Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, służby "wyjaśniają obecnie, co się stało".

Dodał, że na poniedziałek zaplanowana została sekcja zwłok dziecka, a przesłuchanie zatrzymanych ma nastąpić dopiero po, gdy wytrzeźwieją.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Dziennik Bałtycki