Obserwuj w Google News

Młody policjant zginął w tragicznym wypadku. Samochód jest kompletnie zniszczony

1 min. czytania
31.01.2023 11:39
Zareaguj Reakcja

28-letni policjant z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu zginął w wypadku - podał portal Zawiercie 112. Funkcjonariusz wracał po służbie do domu.

Tło: zdjęcie ilustracyjne
fot. Hubert Hardy/REPORTER, screen: Facebook - Śląska Policja, 112 Zawiercie

Wypadek zdarzył się we wtorek przed godz. 7 w miejscowości Jasieniec w powiecie zawierciańskim na Śląsku. Policja wstępnie ustaliła, że 28-letni kierowca z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, uderzył w drzewo i dachował.

Świadkowie udzielili pomocy kierowcy natychmiast po wypadku. Później na miejsce dotarła karetka, której załoga przejęła akcję ratunkową. Niestety, mężczyzna zmarł na miejscu.

Redakcja poleca

Wypadek w m. Jasieniec. Nie żyje policjant

Jak ustalił portal Zawiercie 112, ofiara śmiertelna to policjant z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. Funkcjonariusz wracał do domu po służbie. Kondolencje bliskim zmarłego złożyło już Kierownictwo Śląskiej Komendy Wojewódzkiej Policji i Komendy Powiatowej w Zawierciu oraz wszyscy funkcjonariusze i pracownicy Policji.

"Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dziś nad ranem, wracając z nocnej służby, zginął w wypadku drogowym nasz Kolega sierżant Kamil Zasada - policjant z drogówki KPP w Zawierciu. Miał 28 lat. Pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich" - czytamy we wpisie Policji Śląskiej opublikowanym we wtorek na Facebooku.

Lokalny portal opublikował zdjęcia z miejsca wypadku. Widać na nich, że samochód został kompletnie zniszczony.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Zawiercie112