,

Z krzaków dobiegały krzyki kobiety. Strażnicy dokonali przeraźliwego odkrycia

26.01.2023 15:33

W krzakach przy linii kolejowej Zabrze Makoszowy – Mizerów w woj. śląskim znaleziono kobietę związaną sznurem. Wycieńczona 60-latka została przewieziona do szpitala. Policja wszczęła śledztwo.

SOK
fot. Adam Burakowski/REPORTER, PIOTR JEDZURA/REPORTER

Do groźnego zdarzenia doszło 24 stycznia. Dyżurny zmiany z posterunku SOK w Gliwicach otrzymał zgłoszenie o obecności osoby postronnej na szlaku kolejowym Zabrze Makoszowy – Mizerów, która woła o pomoc. Na miejsce natychmiast wysłano funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei.

Śląsk. Kobieta skrępowana sznurem leżała przy torach

Mundurowi odnaleźli leżącą w krzakach kobietę w pozycji embrionalnej ze związanymi sznurem rękami. 60-latka była wystraszona i wycieńczona. Na jej twarzy były widoczne obrażenia.

Do przyjazdu karetki pogotowia funkcjonariusze zajęli się poszkodowaną. Ostatecznie kobieta trafiła do Szpitala Miejskiego w Zabrzu. Policja wszczęła śledztwo, które wyjaśni przyczyny i okoliczności zdarzenia. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się