Obserwuj w Google News

Młoda kobieta wypadła z okna mieszkania. Policja bada sprawę

1 min. czytania
04.06.2023 17:29
Zareaguj Reakcja

Policja wyjaśnia okoliczności wypadnięcia młodej kobiety z okna na czwartym piętrze jednego z budynków w Zabrzu. Kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala. W mieszkaniu w tym czasie było kilka innych osób. Będą przesłuchiwane.

Helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
fot. Mateusz Kotowicz/REPORTER

Do dramatycznego zdarzenia doszło w niedzielę 4 czerwca. Młoda kobieta trafiła do szpitala po tym, jak wypadła z okna na czwartym piętrze. – Na razie nie przesądzamy, jaki był przebieg tego zdarzenia. Wyjaśnianiem okoliczności zajmują się policjanci z wydziału kryminalnego. Na miejscu pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza – powiedział PAP mł. asp. Sebastian Bijok z zabrzańskiej policji.

Zabrze. Młoda kobieta wypadła z okna

Po informacji o wypadnięciu kobiety z okna na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Stan zdrowia poszkodowanej był określany jako poważny. Została przetransportowana do szpitala.

– Wiemy, że w tym mieszkaniu były też inne osoby, był tam spożywany alkohol. Na razie nie jest jasne, jak to się stało, że kobieta znalazła się na parapecie i nagle wypadła – dodał policjant. Część osób, które były w mieszkaniu była nietrzeźwa, nie można było ich na razie przesłuchać.

Redakcja poleca

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP