Obserwuj w Google News

Zaginiona 11-latka z Podhala odnaleziona. "Dziękujemy za tak liczne zaangażowanie"

1 min. czytania
03.01.2023 11:51
Zareaguj Reakcja

11-letnia Jagoda z Poronina została odnaleziona. Krótki komunikat w tej sprawie opublikowała zakopiańska policja. Dziewczynka była zaginiona od sylwestrowej nocy.

Jagoda
fot. Damian Klamka/East News (ilustracyjne), Policja

Zakopiańska policja poinformowała w południe we wtorek, że "zaginiona 11-letnia Jagoda z Poronina została odnaleziona tuż przed południem przez krakowskich i tatrzańskich policjantów w centrum Krakowa".  Wcześniej 11-latkę zarejestrowały kamery monitoringu na stacji PKP w Krakowie w niedzielę ok. godz. 9. 

"W tej chwili policjanci ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zaginięcia Jagody. Na obecnym etapie ustaleń to jedyne informacje, jakie możemy teraz przekazać. Dziękujemy Wszystkim za tak liczne zaangażowanie się w poszukiwania Jagody" - dodano w komunikacie.

Redakcja poleca

11-latka z Podhala odnalazła się. Szukano jej w Krakowie

Dziewczyna wyszła ze swojego domu w Poroninie w noc sylwestrową ok. godz. 5. Policjanci zakładali, że powodem zaginięcia jest ucieczka z domu.

W poniedziałek przekazano, że 11-latka była widziana m.in. w Krakowie, dokąd miła udać się pociągiem. Jej poszukiwania trwały ponad dwa dni.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Szymon Bafia/GK.pl