Obserwuj w Google News

Tajemnicza śmierć pary w Zakopanem. Nie widziano ich od sylwestra

1 min. czytania
10.01.2023 18:51
Zareaguj Reakcja

Nie żyje para, która od sylwestra nie wychodziła z mieszkania w Zakopanem. We wtorek policja znalazła ciała dwójki osób – kobiety w wieku 60 lat i mężczyzny w wieku 66 lat. Sprawą zajmuje się teraz prokuratura.

Policja
fot. Shutterstock

Para z Zakopanego ostatni raz widziana była w sylwestra. Przez kolejne dni 60-letnia kobieta i 66-letni mężczyzna nie wychodzili z mieszkania i to zaniepokoiło sąsiadów. W końcu o sprawie zaalarmowali służby.

Zakopane. Zwłoki dwóch osób znaleziono w mieszkaniu

Kiedy wezwani na miejsce policjanci przyjechali do budynku komunalnego przy ulicy Nowotarskiej w centrum Zakopanego, mieszkanie było zamknięte. Konieczne było wyważenie drzwi. W akcji brali udział zakopiańscy strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.

Redakcja poleca

W środku znaleziono ciała dwóch osób – kobiety w wieku 60 lat i mężczyzny w wieku 66 lat. – Nic nie wskazuje na to, aby do ich śmierci ktoś mógł się przyczynić – powiedział rzecznik zakopiańskiej policji Roman Wieczorek.

Jak ustalił Onet, para w przeszłości miała nadużywać alkoholu. Prokuratura zleciła sekcję, która ma wyjaśnić przyczyny śmierci. Dodatkowe badania toksykologiczne pozwolą ustalić, czy seniorzy przed śmiercią nie spożywali skażonego alkoholu.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/Onet