Obserwuj w Google News

Dramat na drodze. Ciężarówka dachowała po zderzeniu z busem. Na miejscu karetki i LPR

1 min. czytania
30.05.2023 09:56
Zareaguj Reakcja

Cztery osoby ucierpiały w wypadku na drodze ekspresowej S5 w Żołędowie koło Bydgoszczy. Bus zderzył się tam z ciężarówką przewożącą drewno. - Zablokowana była jezdnia w kierunku Gdańska, wyznaczono objazd - poinformowali dyżurni Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu i oddziału GDDKiA w Bydgoszczy.

Żołędowo. Wypadek na S5
fot. screen: TVP3 Bydgoszcz/Facebook, screen: East NEWS, ilustracyjne

Groźny wypadek na S5 wydarzył się we wtorek o poranku na 48. kilometrze drogi ekspresowej. W Żołędowie (powiat bydgoski) na odcinku pomiędzy węzłami Maksymilianowo i Bydgoszcz Północ zderzyły się bus i ciężarówka.

Żołędowo. Wypadek na S5. Dachowała ciężarówka

Drugi z pojazdów dachował, przewracając się na pobocze. Poszkodowane zostały cztery osoby - jedna z ciężarówki i trzy z busa. Przetransportowano je do szpitala dwoma karetkami i śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na miejscu pracowało sześć zastępów straży pożarnej.

Droga S5 w kierunku Gdańska była po wypadku zablokowana. Drogowcy wyznaczyli objazd do drogi wojewódzkiej nr 244 na węźle Maksymilianowo.

Redakcja poleca

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Jerzy Rausz/TVP3 Bydgoszcz