,

Samochody roztrzaskane, nie wszystkich udało się uratować. Policja pokazała makabryczne zdjęcia

16.01.2023 12:58

72-letni kierowca zginął w wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej nr 824 między Żyrzynem a Baranowem (woj. lubelskie). Droga w tym miejscu została zablokowana - poinformowała w poniedziałek lubelska policja.

Wypadek
fot. Facebook/Lubelska Policja

Lubelska policja poinformowała w mediach społecznościowych, że do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek rano na drodze wojewódzkiej nr 824 między Żyrzynem a Baranowem w powiecie puławskim (woj. lubelskie).

Wypadek na DW 824. Nie żyje 72-latek

Ustalono wstępnie, że 72-letni kierowca volvo uderzył w jadące przed jego samochodem renault, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka peugeotem.

"Kierujący volvo 72-latek pomimo reanimacji zmarł. Kierujący z peugeota został przewieziony do szpitala" - przekazała policja na Facebooku.

Do wpisu dołączono zdjęcia z miejsca z zdarzenia. Widać na nich dwa zniszczone samochody ze zdewastowanymi przodami, rozrzucone po przeciwległych bokach jezdni.

Jak podano w policyjnym komunikacie, droga w miejscu wypadku została już zablokowana. Policja wyznaczyła również objazdy drogami lokalnymi.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/Facebook