Obserwuj w Google News

Nastoletnia dziewczynka zgwałcona przez 18 mężczyzn. Szokujące okoliczności zbrodni

1 min. czytania
13.06.2022 09:53
Zareaguj Reakcja

16-letnia dziewczynka z Indii miała zostać zgwałcona przez 18 mężczyzn. W szokujący incydent miała być zamieszana jej matka. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie. Zatrzymano trzy osoby.

gwałt
fot. Shutterstock.com

16-letnia dziewczynka z indyjskiej wioski w dystrykcie Sabarkantha złożyła skargę na policję. Twierdzi, że została zgwałcona przez 18 mężczyzn na polecenie swojej matki.

Ofiara złożyła skargę przeciwko 20 osobom. 18 mężczyzn oskarżyła o gwałt, a dwie kobiety - swoją matkę i ciotkę - o to, że chciały, by zajmowała się prostytucją - informuje "The Indian Express".

Indie. 16-latka zgwałcona przez 18 mężczyzn

Agresorzy mieli być znajomymi matki dziewczynki. Nastolatka zeznała, że jej matka i ciotka próbowały sprzedać ją klientowi w Madhya Pradesh, w środkowych Indiach, za 12 rupii.

16-latka ostatecznie w sobotę wycofała skargę, ale ponieważ jest nieletnia, policja nadal prowadzi śledztwo w sprawie napaści na tle seksualnym. W piątek policja przeprowadziła badanie lekarskie ofiary. 

- Troje podejrzanych, w tym matka dziecka, zostało aresztowanych. Obecnie przebywają w areszcie policyjnym. Prowadzimy śledztwo w tej sprawie – poinformował funkcjonariusz policji, cytowany przez "The Indian Express".

Redakcja poleca

RadioZET.pl/Indian Express