Obserwuj w Google News

Nie żyje poszukiwany 4-latek. Jego ciało znaleziono w skrzynce na zabawki

1 min. czytania
30.07.2021 10:40
Zareaguj Reakcja

Kache Wallis nie żyje. Czterolatek z Hurricane w Utah był poszukiwany od kilku dni. Chłopiec zniknął ze swojego łóżka w nocy z soboty na niedzielę. Policja wysłała alerty o zaginięciu dziecka. W poszukiwania włączyła się cała lokalna społeczność.

Nie żyje poszukiwany 4-latek. Jego ciało znaleziono w skrzynce na zabawki
fot. Policja

Kache Wallis nie żyje. Czterolatek z Hurricane w Utah był poszukiwany od kilku dni. W nocy z soboty na niedzielę 27 lipca dziecko zniknęło ze swojego łóżka. Przerażona babcia chłopca natychmiast zaalarmowała policję. Rodzina przeszukała cały dom i okolicę, ale Kache'a nigdzie nie było. Nikt inny też go nie widział.

Policja rozesłała alerty o zaginięciu chłopca, a w poszukiwania zaangażowała się lokalna społeczność Hurricane. Poszukiwania nie przynosiły jednak efektu. W pewnym momencie policja zdecydowała się jeszcze raz dokładnie sprawdzić dom chłopca.

Kache Wallis nie żyje. Poszukiwany czterolatek udusił się w skrzynce na zabawki

Ciało czterolatka zostało znalezione w jego pokoju, w skrzynce na zabawki. Najprawdopodobniej Kache wszedł do środka i się w niej zatrzasnął. Sekcja zwłok potwierdziła, że zgon nastąpił na skutek uduszenia.

Redakcja poleca

Koroner zapewnił, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. W śledztwie wykluczono udział osób trzecich. "Przekazujemy najszczersze kondolencje rodzinie Kache'a"- przekazała policja miasta Hurricane.

GoFundMe.com
fot. GoFundMe.com

- Był jak klej, który trzymał nas wszystkich razem. Kache miał zaraźliwy uśmiech i kochał wszystkich, gdziekolwiek się udał, a oni kochali jego – napisali bliscy dziecka na stronie GoFundMe.

RadioZET.pl/ Daily Mail/ kbtx.com