Obserwuj w Google News

Polak przyszedł na pogotowie cały we krwi. "Zranił się, zabijając sąsiada"

1 min. czytania
29.07.2021 13:21
Zareaguj Reakcja

21-letni Polak mieszkający w Brunico w Trydencie na północy Włoch został aresztowany pod zarzutem zabójstwa swojego sąsiada. Było to, jak wszystko na to wskazuje, morderstwo na tle satanistycznym - podaje w czwartek lokalne wydanie dziennika "Corriere della Sera".

Włochy
fot. Facebook (screen)

Młody Polak, Oskar K., pracujący we Włoszech jako robotnik, zgłosił się na pogotowie cały we krwi i wyjaśnił lekarzom, że zranił się, zabijając swojego sąsiada - poinformowało lokalne wydanie dziennika "Corriere Della Serra" 

Włochy. Polak podejrzany o zabójstwo sąsiada. "Morderstwo na tle satanistycznym"

W domu aresztowanego Polaka karabinierzy znaleźli zaś czaszkę i kości wykorzystywane zapewne do satanistycznych rytuałów. Ustalono, że podejrzany o zabójstwo był znany w środowiskach satanistów i posługiwał się ich symbolami - miał m.in. numer 666 wytatuowany na ramieniu.

Ofiarą śmiertelną jest 30-letni Włoch Maxim Z., który został znaleziony martwy w swoim domu z licznymi ranami. Mężczyzna pracował jako ratownik na basenie w Brunico. Osoby, które go znały, opisywało go jako "cichego i pracowitego".

"Serdeczne kondolencje dla rodziny! Zawsze byłeś dobrym współpracownikiem! Dziękujemy za wszystko!" - napisano na Facebookowym fanpage'u obiektu, w którym pracował Maxim. 

Redakcja poleca

RadioZET.pl/polsatnews.pl/PAP/Facebook