Obserwuj w Google News

Szef programu bezpieczeństwa kosmicznego: kosmici istnieją, jest z nimi kontakt

2 min. czytania
09.12.2020 22:10
Zareaguj Reakcja

Kosmici istnieją, a fakt ten od dawna jest znany rządom USA i Izraela - twierdzi były szef izraelskiego programu bezpieczeństwa kosmicznego. Co więcej, mają oni regularnie odwiedzać naszą planetę i przeprowadzać tu badania.

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Steve Loughran / Rex Features/EAST NEWS

Kosmici od dawna mają kontakt z ludźmi i regularnie odwiedzają Ziemię. Takie słowa padły z ust byłego szefa izraelskiego programu bezpieczeństwa kosmicznego, Haima Esheda. Jak stwierdził, fakt ten ukrywany jest przez rządy USA i  Izraela , które mają o wszystkim wiedzieć od lat. Jego zdaniem informacje te nie są na razie ujawniane, ponieważ "ludzkość nie jest jeszcze na to gotowa".

Lech Wałęsa straszył inwazją kosmitów. Teraz się tłumaczy: Ja mam swoje UFO [WIDEO]

Emerytowany szef izraelskiego programu kosmicznego rozmawiał na ten temat z dziennikarzami "Jedi'ot Acharonot". Naukowiec oraz profesor pełnił funkcję szefa izraelskiego programu bezpieczeństwa kosmicznego przez 30 lat. Jak stwierdził, obce cywilizacje zrzeszone są w "Galaktycznej Federacji".

Badacze z Peru informują, że odkryli zmumifikowane ciała kosmitów

Haim Eshed wspomniał jednak, że – pomimo trzymania tego faktu w ścisłej tajemnicy – sprawa nieomal wyszła na jaw. Miało się to stać z winy Donalda Trumpa, który chciał ujawnić tajne informacje. - Trump był bliski ujawnienia tych informacji, ale obcy poprosili, by dać ludziom czas. Nie chcą wywoływać masowej histerii. Czekają, aż ludzkość ewoluuje i zaczniemy rozumieć czym jest kosmos i statki kosmiczne – powiedział Eshed, cytowany przez "Daily Mail". 87-letni emerytowany generał zdradził też kilka szczegółów, dotyczących eksperymentów, które obcy mają przeprowadzać na Ziemi.

Były szef izraelskiego programu bezpieczeństwa kosmicznego: kosmici istnieją, jest z nimi kontakt

Istnieje porozumienie między rządem USA a kosmitami. Podpisali z nami umowę na przeprowadzanie tutaj eksperymentów. Oni prowadzą dużo badań i próbują zrozumieć, na czym polega struktura wszechświata. Chcą, żebyśmy im w tym pomogli – kontynuował.

Znana brytyjska astronautka przekonuje: kosmici istnieją i żyją obok nas

To jednak nie koniec sensacyjnych doniesień ze strony profesora. Według niego na Marsie istnieje tajna baza, wybudowana w podziemiach – mają tam odbywać się badania przestrzeni kosmicznej. Eshed stwierdził, że dowodem na to jest utworzenie w grudniu 2019 roku Amerykańskich Sił Kosmicznych.

Tomasz Terlikowski chce ewangelizować kosmitów. Ukaże im prawdę o Bogu i człowieku?

Jednocześnie emerytowany generał zapewniał, że nie ma powodów do rozpowszechniania nieprawdziwych informacji. Tłumaczył, że mówi o tym dopiero teraz, ponieważ wcześniej był przekonany, że nikt by mu nie uwierzył. - Gdybym pięć lat temu chciał powiedzieć to, co mówię dzisiaj, trafiłbym do zakładu psychiatrycznego. Dzisiaj, jest już inaczej. Nie mam nic do stracenia. Otrzymałem dyplomy i nagrody, jestem szanowany na zagranicznych uniwersytetach – oznajmił naukowiec.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pk/dailymail.co.uk/Polsatnews.pl