Obserwuj w Google News

Nauczycielka uprawiała seks w klasie z 13-latkiem. Właśnie urodziła dziecko

1 min. czytania
05.08.2022 11:15
Zareaguj Reakcja

32-letnia Marka Bodine z Teksasu została skazana na 60 dni aresztu za romans z 13-letnim uczniem, ale kara została odroczona. Prokuratura domagała się dla kobiety nawet 40 lat pozbawienia wolności.

marka bodine
fot. Twitter @Msbodinetis

32-letnia nauczycielka z Teksasu została skazana na 60 dni aresztu za romans z 13-letnim uczniem. Prokuratura domagała się znacznie wyższego wyroku, a tymczasem sąd zdecydował się odroczyć wykonanie kary, bo kobieta właśnie urodziła - podaje Wirtualna Polska. Sprawę szeroko opisują amerykańskie media.

Sprawa wyszła na jaw po tym, jak Marka Bodine poinformowała dyrektora szkoły, że jest nękana przez byłego ucznia. Policja w trakcie śledztwa dotarła do SMS-ów przedstawiających relację kobiety z nastolatkiem w zupełnie innym świetle. Okazało się, że to chłopiec jest ofiarą molestowania.

Redakcja poleca

Nauczycielka skazana za seks z 13-letnim uczniem

13-latek nawiązał intymne stosunki z nauczycielką po wspólnym czatowaniu na Fortnite. Media podkreślają, że wiadomości stawały się coraz bardziej pikantne, a niedługo po tym, 32-latka i chłopiec zaczęli uprawiać seks.

Romans trwał w sumie trzy lata. Z dokumentacji sądowej wynika, że Marka Bodine i 13-latek wielokrotnie uprawiali seks, w tym m.in. w szkolnej sali oraz w samochodzie kobiety.

32-latka próbowała przekonać dyrekcję szkoły, że chłopiec od pewnego czasu ją prześladuje i grozi, że zrobi sobie krzywdę.

RadioZET.pl/ Wirtualna Polska