Obserwuj w Google News

Tragiczny finał wyprawy na ryby. Nie żyje ojciec i trójka małych dzieci

2 min. czytania
15.07.2022 08:02
Zareaguj Reakcja

Tragiczny finał poszukiwań 27-latka i jego trójki małych dzieci. Ciała całej czwórki zostały wyłowione z niewielkiego stawu w amerykańskim Indianapolis. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Indianapolis
fot. GoFundMe/Indianapolis Metropolitan Police Department/Indianapolis Fire Department (screen)

6 lipca wieczorem Kyle Moorman, mieszkaniec amerykańskiego Indianapolis, zabrał trójkę swoich dzieci - 5-letniego syna, 2-letnią córeczkę i rocznego synka - nad jeden ze stawów w rodzinnym mieście. Samotnie wychowujący je ojciec zamierzał łowić z nimi ryby.

Niestety, rodzina nie wróciła z wyprawy. Po trzech dniach służby rozpoczęły gorączkowe poszukiwania, w które zaangażowała się rodzina zaginionych i członkowie miejscowej społeczności, a także tysiące mieszkańców kraju. 

Tragiczny finał wyprawy na ryby. Nie żyje ojciec i trójka małych dzieci

Co ciekawe, osoba, która jako ostatnia kontaktowała się z Kyle'em, nie dostrzegła w rozmowie z nim żadnych niepokojących symptomów. 27-latek poinformował jedynie, że wkrótce rozładuje mu się telefon. Bliscy nie wiedzieli też, nad który staw mężczyzna zabrał dzieci. Lokalizację ustalono dopiero po włamaniu się na jego skrzynkę mailową.

Redakcja poleca

Przełom w poszukiwaniach nastąpił 12 lipca, gdy w stawie przy Bluff Road znaleziono zwłoki mężczyzny unoszące się na tafli wody. Okazało się, że to martwy Kyle. Z kolei na dnie zbiornika odnaleziono samochód, w którym znajdowały się ciała maluchów.

Opinia publiczna jest w szoku. Zdaniem rodziny i przyjaciół Moorman nie miał problemów z nałogami, doskonale radził sobie z samotnym wychowaniem dzieci, nie miał skłonności depresyjnych ani przemocowych. Trwające obecnie policyjne i prokuratorskie śledztwo ma wyjaśnić przyczyny oraz dokładne okoliczności tej tragedii.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Fakt.pl/metro.co.uk