Obserwuj w Google News

UFO nad miastem? Mieszkańcy New Jersey dosłownie "oszaleli"

2 min. czytania
22.09.2020 21:42
Zareaguj Reakcja

Niecodziennie sceny miały miejsce w New Jersey w USA. Jak podaje portal "Universe Today" tego dnia tysiące osób dosłownie "oszalało" na widok tajemniczego latającego obiektu. Mieszkańcy New Jersey byli przekonani, że są świadkami przelotu statku kosmicznego. Wideo przedstawiające tajemniczy obiekt szybko trafiło do sieci i stało się hitem.

UFO na niebie nad New Jersey
fot. YouTube/ Screen

UFO nad New Jersey? Trudno dziwić się pierwszym reakcjom mieszkańców, którzy widząc tajemniczy obiekt na niebie dosłownie "oszaleli" z wrażenia. Jak podaje serwis "Universe Today" świadkowie niecodziennych scen wysiadali ze swoich samochodów i patrząc na niebo nie wierzyli w to, co widzą.

Nagranie przedstawiające tajemniczy obiekt latający nad New Jersey szybko trafiło do sieci stając się viralem na TikToku. Na początku wielu internautów było przekonanych, że tym razem z całą pewnością udało się uwiecznić na filmie statek kosmitów. Jak jednak było naprawdę?

UFO na niebie nad New Jersey? Mieszkańcy dosłownie "oszaleli"

Warto podkreślić, że wszystkie nagrania, które zarejestrowały tajemniczy obiekt nad New Jersey były prawdziwe i nie mamy tutaj do czynienia z fotomontażem. Prawdziwe były także reakcje mieszkańców, którzy widząc latający krążek, byli pewni, że są świadkami kontaktu z pozaziemską cywilizacją.

Znana brytyjska astronautka przekonuje: kosmici istnieją i żyją obok nas

Jak podaje "Universe Today" w chwili, gdy rzekome "UFO" pojawiło się na niebie, tysiące osób zatrzymało się, wysiadało ze swoich samochodów i błyskawicznie sięgało po telefony komórkowe. Reakcje były bardzo emocjonalne.

Oglądaj

Oglądaj

Niedługo po tym, jak setki nagrań z New Jersey obiegły sieć, udało się ustalić, czym tak naprawdę był tajemniczy obiekt uznany przez ludzi za UFO. Okazało się, że był to sterowiec z floty Goodyear Blimp, należącej do firmy The Goodyear Tire & Rubber Company.

Jezus ukazał się na niebie? Internauci: Pan idzie po nas

RadioZET.pl/ Universe Today/ Youtube.com