Obserwuj w Google News

Koszmarny wypadek na torach. Nie żyje ojciec i jego 8-letnia córka

1 min. czytania
22.12.2022 07:55
Zareaguj Reakcja

Nie żyje 37-letni kierowca volkswagena i jego 8-letnia córka. Do tragedii doszło na przejeździe kolejowym we wsi Arłamowska Wola w Ukrainie. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności.

wypadek w Arłamowskiej Woli
fot. Twitter.com/lv_npu_gov_ua

Wypadek wydarzył się w środę, 21 grudnia około godziny 14:30. Na przejeździe kolejowym we wsi Arłamowska Wola (powiat jaworowski, obwód lwowski), około 20 km od granicy z Polską, doszło do tragedii na torach.

Ukraina. Ojciec i jego 8-letnia córka zginęli w wypadku

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na przejeździe kolejowym samochód marki Volkswagen Caddy zderzył się z pociągiem pasażerskim. Autem kierował 37-latek.

Niestety, mężczyzny oraz jego 8-letniej córki, która także znajdowała się w pojeździe, nie udało się uratować. Zginęli w wyniku odniesionych obrażeń.

Redakcja poleca

Jak podaje Komenda Główna Policji w obwodzie lwowskim, pociąg podróżował na trasie Zaporoże – Przemyśl. Samochód, którym jechali ojciec z córką, został kompletnie zmiażdżony.

Na miejscu pracowali śledczy. Ustalane są wszystkie okoliczności wypadku. Policjanci apelują o ostrożność w momencie zbliżania się do torów kolejowych. "Przekraczajcie je tylko w dozwolonych miejscach, upewniając się, że na torach nie ma pociągu" - przekazano w komunikacie policji.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Policja