Obserwuj w Google News

Ciało 25-latki w stajni byłej gwiazdy Liverpoolu. "Personel cały we łzach"

2 min. czytania
29.03.2023 16:12
Zareaguj Reakcja

Jessica Whalley, 25-letnia była miss piękności została znaleziona martwa w stajni należącej do niegdysiejszej gwiazdy Liverpoolu Michaela Owena. Policja twierdzi, że do zgonu doszło bez udziału osób trzecich, a śmierć nie jest traktowana jako podejrzana.

Nie żyje Jessica Whalley
fot. Wikimedia Commons, Twitter/Screen

Brytyjskie media donoszą o tragicznej śmierci Jessici Whalley, byłej miss piękności. 25-letnią kobietę znaleziono nieprzytomną w stajni należącej do byłej gwiazdy Liverpoolu Michaela Owena, gdzie pracowała jako kierownik transportu. Nie jest jasne, co doprowadziło do śmierci młodej kobiety. Media podają, że 25-latka w pewnym momencie straciła przytomność i upadła.

"Daily Mail" podaje, że służby przybyły na miejsce tragedii we wtorek około godziny 7:30. Niestety ratownicy nie mogli pomóc Jessice Whalley. Kobieta została uznana za zmarłą. Służby przekazały, że nie ma podejrzenia udziału osób trzecich. 

ZOBACZ TAKŻE: Tragiczny finał poszukiwań. Ciało Piotra wyłowiono z jeziora

"Śmierć nie jest traktowana w kategorii podejrzanej" - podała policja. Oświadczenie w tej sprawie wydało też Minor House Stables, czyli firma, w której pracowała kobieta. "Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy o śmierci naszej pracownicy. O sprawie poinformowano rodzinę. Najbliżsi oraz współpracownicy zmarłej proszą w tej chwili o uszanowanie ich prywatności" - czytamy.

Redakcja poleca

Nie żyje Jessica Whalley. Modelka uczestniczyła w konkursie Miss Tourism Universe

"Tak smutno widzieć Micheala Owena i cały jego personel we łzach, po tym ogromnym szoku. Ona była w kwiecie wieku, nie miała żadnych problemów zdrowotnych. 25 lat to nie czas na odchodzenie. Życie naprawdę jest za krótkie, bo tak naprawdę nie wiemy, ile czasu nam zostało" - napisała Jessica Mair, przyjaciółka zmarłej.

Jessica Whalley w 2019 roku reprezentowała Wielką Brytanię w konkursie Miss Tourism Universe, transmitowanym w MTV. Kobieta dostała się do finałowej dziesiątki najpiękniejszych kobiet.

RadioZET.pl/"Daily Mail"