Obserwuj w Google News

Lekarz usypiał pacjentki i je gwałcił. Kobiety są w szoku

1 min. czytania
24.11.2022 12:42
Zareaguj Reakcja

Doktor Eric Salata, 55-letni lekarz medycyny estetycznej, został aresztowany w poniedziałek na Florydzie. Dwie pacjentki oskarżyły go o gwałt po tym, jak zostały uśpione do zabiegu.

Lekarz usypiał pacjentki i je gwałcił. Kobiety są w szoku
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

55-letni lekarz Eric Salata prowadził praktykę lekarską od 30 lat. W poniedziałek został aresztowany w klinice Pura Vida Medical Spa, gdzie przeprowadzał zabiegi medycyny estetycznej. Wcześniej na policję zgłosiły się dwie kobiety, które oskarżyły lekarza o to, że je seksualnie molestował w czasie zabiegów medycznych.

Jedna z kobiet zeznała funkcjonariuszom, że Salata podał jej podtlenek azotu, popularnie nazywany gazem rozweselającym. Kiedy środek przestał działać, kobieta zorientowała się, że lekarz uprawia z nią seks. Zbulwersowana natychmiast skontaktowała się z policją.

Redakcja poleca

Lekarz usypiał kobiety i je gwałcił. Policja szuka ofiar

Podobną historię zgłosiła na policję druga kobieta. Powiedziała, że lekarz uśpił ją przed zabiegiem, a kiedy się obudziła, zdała sobie sprawę, że lekarz ją zgwałcił.

Eric Salata

Eric Salata, lekarz medycyny estetycznej, został oskarżony o dwa gwałty

‧ fot. Policja w Naples

Jak podała policja, Eric Salata pracuje jako lekarz od 1990 r. i do tej pory nie miał na koncie żadnych przestępstw ani postępowań dyscyplinarnych na Florydzie. Funkcjonariusze podejrzewają jednak, że medyk mógł też skrzywdzić inne kobiety, dlatego opublikowali jego wizerunek i apelują do ofiar, aby się zgłaszały.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl