Obserwuj w Google News

Horror 9-latka. Trzymali go w zamkniętym kojcu dla psów

2 min. czytania
10.11.2022 17:34
Zareaguj Reakcja

Prawdziwe piekło przez wiele miesięcy przeżywał 9-latek z Karoliny Północnej (USA). Chłopiec przetrzymywany był w zamkniętym na kłódkę kojcu dla psów, który znajdował się poza domem. Policji udało się go uratować, a troje członków jego rodziny zatrzymano.

USA
fot. WRAL TV (YouTube screen)

Ta trudna do wyobrażenia historia wydarzyła się w miejscowości Lexington w amerykańskim stanie Karolina Północna. Jak podało biuro szeryfa hrabstwa Davidson, 19 października anonimowy mieszkaniec okolicy zawiadomił służby, że na jednej z posesji znajduje się zamknięty w kojcu dla psów chłopiec w wieku ok. 9-10 lat.

Horror 9-latka. Trzymali go w kojcu dla psów

Policja przyjęła zgłoszenie i wraz z przedstawicielami służb ratunkowych dotarła pod wskazany adres. Chłopiec przetrzymywany był w kojcu zamykanym na kłódkę. Gdy go uratowano, nie miał na sobie butów, a ubrany był jedynie w spodnie i cienką bluzę (temperatura na dworze była ujemna). W środku znaleziono też wilgotną odzież i małą lampkę na baterię.

Funkcjonariusze wtargnęli również do budynku mieszkalnego, gdzie przebywały inne dzieci. One, podobnie jak 9-latek, trafiły pod opiekę sanitariuszy, a następnie pogotowia opiekuńczego.

Redakcja poleca

Natomiast troje znajdujących się w środku dorosłych - biologiczny ojciec chłopca, jego partnerka oraz ciotka kobiety, będąca jednocześnie właścicielką domu - zostali zatrzymani i aresztowani.

Oglądaj

Według ustaleń służb chłopiec miał powiedzieć, że od kilku miesięcy mieszka w kojcu, bo "nie ma dla niego miejsca w domu". Ojciec i macocha dziecka - jako jego prawni opiekunowie - zostali oskarżeni o znęcanie się nad nim. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Davidson County Sheriff's Office