Obserwuj w Google News

Kobieta weszła do domu i osłupiała. Zakrwawione ciało Michała leżało na podłodze

1 min. czytania
28.05.2023 21:25
Zareaguj Reakcja

Irlandzkie media donoszą o tragicznej śmierci 45-letniego Michała G. Mężczyznę z ranami kłutymi znalazła jego żona. Policjanci zatrzymali w tej sprawie 21-latka, który miał zaatakować Polaka w trakcie kłótni. 

Polak zamordowany w Irlandii
fot. BRENDAN SMIALOWSKI/AFP/East News (zdj. ilustracyjne)

Irlandzka policja prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa 45-letniego Michała G. Wiadomo, że mężczyzna zginął w swoim domu. Ciało znalazła w czwartek wieczorem jego żona. Portal polsatnews.pl podaje, że wstrząsającego odkrycia kobieta dokonała w czwartek wieczorem w miejscowości Enniscorthy.

Kobieta po znalezieniu ciała męża miała pobiec po pomoc do swojego sąsiada. Ten zadzwonił na policję. Do mieszkania Michała G. natychmiast wysłano zespół medyków. Niestety, ratownicy nie byli w stanie mu pomóc. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny. 

Michał G. zginął w Irlandii. Policja zatrzymała podejrzanego

Podejrzany o zabójstwo Polaka jest 21-letni mężczyzna. Polsatnews.pl podaje, że został już zatrzymany przez policję i usłyszał zarzuty. Nieoficjalnie wiadomo, że pokłócił się ze swoją ofiarą i w trakcie sprzeczki zadał jej cztery pchnięcia nożem. 

Lokalna społeczność jest zszokowana tragiczną śmiercią 45-latka. Z relacji w irlandzkich mediach wynika, że osiedle, na którym mieszkał Polak to spokojna okolica i od lat nie było tam podobnych, dramatycznych incydentów. - Jesteśmy wstrząśnięci tym, co się stało. Michał był cudownym człowiekiem - powiedzieli w rozmowie z lokalnymi mediami jego sąsiedzi.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/Polsatnews.pl