Obserwuj w Google News

Matka weszła na chwilę do pizzerii. Porwano auto z 5-miesięcznymi bliźniętami

2 min. czytania
22.12.2022 14:01
Zareaguj Reakcja

Dramatyczne sceny w Columbus w amerykańskim stanie Ohio. Kobieta zostawiła na chwilę 5-miesięczne bliźnięta w samochodzie, by kupić pizzę na wynos. Auto uprowadzono razem z dziećmi w środku. Jedno niemowlę znaleziono, ale wciąż trwają poszukiwania drugiego.

porwanie dzieci
fot. Shutterstock.com (zdj. ilustracyjne)

Władze w Ohio wciąż szukają 5-miesięcznego dziecka, które zostało uprowadzone wraz z bratem bliźniakiem sprzed pizzerii w Columbus w Ohio. Samochód ich matki Wilhelminy Barnett skradziono w poniedziałek około 21.45, gdy ta weszła na chwilę do lokalu, by odebrać zamówienie.

Tragedia w Ohio. Szukają 5-miesięcznego bliźniaka

Kobieta zostawiła hondę accord z 2010 roku z włączonym silnikiem. Podczas rozmowy telefonicznej z numerem alarmowym słychać, jak zrozpaczona mówi dyspozytorom: "Ktoś właśnie ukradł mój samochód, w którym są moje dzieci”. - Nawet nie weszłam do budynku. Stałam tutaj i tylko złapałam tę pizzę - relacjonowała załamana matka niemowląt.

Redakcja poleca

We wtorek rano Kyaira znaleziono porzuconego w foteliku dziecięcym na międzynarodowym lotnisku w Dayton. Rodzina, przyjaciele i policja w Columbus wciąż szukają jego brata, Kasona.

Na nagraniu z monitoringu zarejestrowano domniemaną porywaczkę. Policja podejrzewa 24-letnią Nalah Jackson, skazywaną wcześniej za przemoc wobec dzieci i kradzież samochodów. Kobietę widziano w poszukiwanym aucie na stacji benzynowej.

Funkcjonariusze zaapelowali o zwrot Kasona. - Możesz go zwrócić w dowolne bezpieczne miejsce – powiedziała na konferencji prasowej szefowa policji w Columbus Elaine Bryant. - Straż pożarna, szpital, centrum handlowe, każde miejsce publiczne, w którym ktoś go znajdzie. Błagamy. Proszę, zwróć dziecko - dodała.

Matka dzieci Wilhelmina Barnett opublikowała w mediach społecznościowych zrzut ekranu wiadomości tekstowej, w której ktoś zażądał od niej pieniędzy za bezpieczny powrót dziecka. Policja potwierdziła już, że było to oszustwo mające na celu wyłudzenie pieniędzy od rodziców Kasona.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/dailymail.co.uk