Zamknij

Pogoda: W weekend gwałtowne ocieplenie. Temperatura wzrośnie do 20 stopni

14.11.2019 17:21
Pogoda
fot. ventusky.com

Prognoza pogody na trzeci weekend listopada wygląda obiecująco. W wielu regionach kraju temperatura wzrośnie do 15 stopni Celsjusza. Najcieplej będzie na południu Polski. Termometry pokażą tam blisko 20 stopni! 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Pogoda w listopadzie zaskakuje. Mimo że na południu Polski pojawiły się pierwsze opady śniegu, a w górach leży gruba warstwa białego puchu, pod koniec tygodnia możemy spodziewać się większej ilości słonecznych chwil i gwałtownego wzrostu temperatur. 

Pogoda na weekend: Temperatura wzrośnie nawet do 20 stopni

Jak podaje IMGW, koniec tygodnia przyniesie kolejne ocieplenie. W piątek przelotne opady deszczu wystąpią jedynie na Pomorzu Gdańskim oraz Kujawach. W niedzielę deszcz prognozowany jest dla wschodniej części wybrzeża.

Zobacz także

Mieszkańcy pozostałych regionów Polski będą mogli cieszyć się jesiennym słońcem. Z prognoz portalu twojapogoda.pl wynika, że poza Pomorzem temperatury oscylować będą w granicach 10-15 stopni Celsjusza. Jeszcze cieplej - za sprawą halnego, będzie na południu Polski. Temperatura może tam sięgnąć niemal 20 stopni.

Synoptycy przypominają, że odczuwalna temperatura o tej porze roku może być dużo niższa, niż wartości wskazane na naszych domowych termometrach. 

RadioZET.pl/twojapogoda.pl/IMGW