Zamknij

Nie żyje funkcjonariusz podlaskiej policji. "Był znakomitym towarzyszem na służbie"

31.01.2022 14:07

Żałoba w podlaskiej policji. Nie żyje młodszy inspektor Mieczysław Grajewski. Funkcjonariusz zmarł nagle w wieku 51 lat. "Na zawsze pozostanie w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty, życzliwy i uczynny kolega" - pożegnali go we wzruszającej notce koledzy z pracy.

Mieczysław Grajewski
fot. Damian Klamka/East News/Podlaska Policja

Mieczysław Grajewski zmarł w niedzielę, 30 stycznia. "Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. Kierownictwo, policjanci i pracownicy podlaskiego garnizonu łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia" - czytamy na stronie podlaskiej policji.

Mieczysław Grajewski nie żyje. Zasłużony policjant z Podlasia miał 51 lat

Mieczysław Grajewski pracował na stanowisku młodszego inspektora. Funkcjonariusz rozpoczął służbę w 1997 roku, a kolejne kroki na swojej zawodowej drodze stawiał w podlaskim garnizonie.

Od 2017 roku pełnił funkcję naczelnika Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Został odznaczony Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę oraz Srebrną i Brązową Odznaką Zasłużony Policjant.

Podlascy policjanci nie mogą się pogodzić ze śmiercią kolegi. "Odszedł od nas nagle. Pozostawił rodzinę i przyjaciół w rozpaczy, a nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim żalu. W sercach naszych i pamięci trwać będzie na zawsze" - wspominają Mieczysława Grajewskiego współpracownicy.

"Był zawsze otwarty na potrzeby innych, nigdy nie odmawiał pomocy. Na zawsze pozostanie w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty, życzliwy i uczynny kolega. Był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie, kolegą i przełożonym. Zawsze pomocnym i gotowym poświęcić każdemu swój czas" - czytamy.

RadioZET.pl