Zamknij

Chłopiec wyszedł do babci i nie wrócił. Trwają poszukiwania chorego 12-latka

Redakcja
14.11.2018 19:56
Podkarpackie. Poszukiwania chorego 12-latka Daniela Sękowskiego
fot. KPP Brzozowa

Policjanci z Brzozowa (woj. podkarpackie) poszukują zaginionego 12-letniego Daniela Sękowskiego z Izdebek. Chłopiec wyszedł z domu popołudniu 13 listopada i od tego czasu nie ma z nim żadnego kontaktu. Każdy, kto mógł widzieć zaginionego lub posiada jakiekolwiek informacje o miejscu jego pobytu, proszony jest o kontakt z brzozowską Policją.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku 

Daniel ma 150 centymetrów wzrostu, jest krępej budowy ciała, ma krótkie i ciemne włosy, nos i uszy normalne oraz pełne uzębienie.

Zaginiony chłopiec ubrany był w ciemne getry z pomarańczowymi wstawkami, sweter w kolorze brązowo-żółtym z długimi rękawami.

Zobacz także

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że chłopiec wyszedł z domu we wtorek około godz. 14:30, aby odwiedzić babcię, która mieszka niedaleko jego miejsca zamieszkania. Chłopiec bawił się w pobliżu jej domu. Jednak około godz. 16.00 już go tam nie było. Dziecko leczone jest neurologicznie i ma problemy z komunikowaniem się.

Od wtorku brzozowscy policjanci prowadzą poszukiwania chłopca. Działania poszukiwawcze prowadzone są wspólnie m.in. z rodziną, lokalnymi mieszkańcami, strażakami, ratownikami Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, członkami Stowarzyszenia Cywilnych Zespołów Ratowniczych STORAT, strażakami granicznymi oraz członkami Stowarzyszenia Quad Team Pogórze z Izdebek.

Zobacz także

Do odnalezienia dziecka wykorzystywane są psy trapiące, śmigłowiec i dron z kamerą termowizyjną, quady i inny sprzęt specjalistyczny. Poszukiwania będą kontynuowane do czasu odnalezienia chłopca.

Osoby, które widziały zaginionego Daniela Sękowskiego lub mają informacje o jego miejscu przebywania, bądź inne wiadomości mogące przyczynić się do ustalenia jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie nr telefonu 13 43 08 310, 510 997 303 lub nr alarmowy 112.

Zobacz także

Zaginiony 12-latek w Brzozowej
fot.

KPP Brzozowa

Poszukiwania 12-latka z Brzozowa
fot.

KPP Brzozowa

RadioZET.pl/Policja/PTD