Obserwuj w Google News

Tragedia na prostej drodze. Nie żyją dwaj młodzi mężczyźni

Magdalena Barszczak
1 min. czytania
25.09.2022 10:22
Zareaguj Reakcja

Tragedia na Lubelszczyźnie. 24-latek i 17-latek zginęli w wypadku, do którego doszło w nocy na trasie między miejscowościami Bełżec – Chyże.

wypadek
fot. Adam STASKIEWICZ/East News (zdjęcie ilustracyjne)

Do śmiertelnego wypadku doszło przed godz. 3 w nocy z soboty na niedzielę na drodze powiatowej między miejscowościami Bełżec–Chyże w powiecie tomaszowskim. Zginęli mężczyźni w wieku 24 i 17 lat.

Redakcja poleca

Bełżec. Młodzi mężczyźni zginęli w wypadku

Jak poinformowała PAP sierż. sztab. Małgorzata Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim, kierowca na prostej drodze w terenie leśnym zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Policja wyjaśnia szczegóły zdarzenia.

- 24-latek kierujący volkswagenem passatem na prostym odcinku drogi w terenie leśnym, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Kierowca zginął na miejscu, a jego 17-letni pasażer został przewieziony do szpitala, jednak w wyniku poniesionych obrażeń również poniósł śmierć – przekazała policjantka.

Obaj mężczyźni pochodzili z gminy Bełżec. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności wypadku.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Gabriela Bogaczyk