Obserwuj w Google News

Koszmarny wypadek na Podkarpaciu. Samochód wjechał w 6-letniego chłopca

1 min. czytania
20.07.2022 12:14
Zareaguj Reakcja

6-latek został potrącony przez samochód osobowy w miejscowości Sierakośce na Podkarpaciu. Chłopiec w bardzo ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala - przekazał portal Przemysl.naszemiasto.pl.

wypadek
fot. NewsLubuski/East News

Wypadek zdarzył się w środę około godz. 8:30 w miejscowości Sierakośce niedaleko Przemyśla. Według wstępnych ustaleń policji 6-latek z Sólcy został potrącony przez samochód osobowy, gdy przechodził przez jezdnię. 

Dziecko doznało poważnych obrażeń. Po chłopca przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował go do szpitala. Jak podał portal Przemysl.naszemiasto.pl, stan 6-latka jest bardzo ciężki.

Redakcja poleca

Wypadek w miejscowości Sierakośce. Samochód wjechał w 6-latka

Samochód prowadził 57-letni mieszkaniec Sierakości. Policja przekazała, że kierowca był trzeźwy. 

Na miejsce wypadku wysłano strażaków z PSP w Przemyślu oraz ochotników z Młodowic, pogotowie ratunkowe i policję. Szczegółowe okoliczności zdarzenia są wyjaśniane.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Przemysl.naszemiasto.pl