Obserwuj w Google News

Nie żyje 27-latek, młoda kobieta w szpitalu. Nocny koszmar na Mazowszu

1 min. czytania
22.10.2022 14:53
Zareaguj Reakcja

27-letni mężczyzna zginął, a 20-letnia kobieta została ranna w koszmarnym wypadku, do którego doszło na DK 50 w powiecie sochaczewskim (woj . mazowieckie). Oboje kierowali samochodami, które zderzyły się czołowo. Policja ustala, dlaczego doszło do tragedii.

27-latek zginął w wypadku pod Sochaczewem, 20-latka w szpitalu
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER, zdj. ilustracyjne

Tragiczna w skutkach "czołówka" volkswagena i volvo wydarzyła się w piątek około godziny 23.30 na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Żdżarów, niedaleko Sochaczewa.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący volvo 27-letni mężczyzna z nieustalonych przyczyn zjechał na lewy pas drogi i zderzył się z jadącym z naprzeciwka volkswagenem golfem.

Mazowieckie: Nie żyje 27-latek, młoda kobieta w szpitalu

- Mężczyzna zginął na miejscu. Kierująca golfem 20-latka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala – przekazała mł. asp. Malwina Wlazło z mazowieckiej policji.

Policjantka dodała, że mundurowi pod nadzorem prokuratury prowadzą działania zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności tragicznego wypadku.

Redakcja poleca

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP