Obserwuj w Google News

Zaginęła 16-letnia Ola. Wyszła z domu do szkoły i ślad po niej się urwał

1 min. czytania
12.01.2023 22:38
Zareaguj Reakcja

Policja szuka Aleksandry Ćwiek, która zaginęła w poniedziałek 9 stycznia. 16-latka spod Lidzbarku Warmińskiego ostatni raz widziana była na terenie pobliskiej miejscowości Jeziorany. Komenda powiatowa oraz wojewódzka opublikowały jej rysopis.

16-latka
fot. Damian Klamka/East News, KPP Lidzbark Warmiński

Aleksandra Ćwiek, mieszkanka Kłębowa pod Lidzbarkiem Warmińskim, zaginęła 9 stycznia 2023 roku. Tego dnia ok. godz. 6 wyszła z miejsca zamieszkania z zamiarem udania się do szkoły w Jezioranach (woj. warmińsko-mazurskie).

Ostatni raz była widziana w tej miejscowości w poniedziałek ok. godz. 12. Następnie ślad po niej zaginął i od tamtej pory nie ma z nią kontaktu

Aleksandra Ćwiek zaginęła. Policja szuka 16-latki

16-latka jest szczupłej budowy ciała. Ma 170 cm wzrostu, włosy koloru brązowego i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia była ubrana w czarne materiałowe spodnie, czarną bluzę z kapturem z białym nadrukiem o treści „Ola Jarek”, kurtkę koloru czarnego oraz czarne zamszowe kozaki za kostkę.

Redakcja poleca

Zaginiona może przebywać na terenie Gminy Dobre Miasto. Jej wizerunek opublikowała Komenda Powiatowa Policji w Lidzbarku Warmińskim oraz Komenda Wojewódzka w Olsztynie.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat aktualnego miejsca pobytu zaginione proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim pod numerem 47 732 72 00 lub pod adresem e-mail: komendant@lidzbark-warm.ol.policja.gov.pl, bądź też kontakt z najbliższą jednostką policji.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/KPP Lidzbark Warmiński/Facebook