Obserwuj w Google News

Terroryzował obsługę, by jeść kebaby za darmo. Szokujące doniesienia

1 min. czytania
22.05.2023 18:26
Zareaguj Reakcja

Policja zatrzymała 25-letniego mieszkańca Celestynowa (woj. mazowieckie), który przez kilka miesięcy groźbą i przemocą zmuszał obsługę jednego z lokali w powiecie otwockim do wydawania mu darmowych kebabów. Mężczyźnie grozi do trzech lata więzienia.

Kebab
fot. Agnieszka Kukiela/REPORTER, KPP Otwock

Zatrzymany przez dzielnicowych z posterunku policji w Celestynowie niedaleko Otwocka (woj. mazowieckie) 25-latek liczył, że uda się mu zastraszyć pracowników lokalu z kebabami, którzy - wedle jego planu mieli mu "codziennie wydawać darmowe jedzenie". Mężczyzna odwiedzał lokal od września 2022 roku.

Celestynów. Terroryzował obsługę lokalu z kebabami

- Początkowo pracownicy ulegali jego prośbom i wydawali mu darmowe posiłki, jednak wraz z upływem czasu zaczął pojawiać się coraz częściej i przemocą oraz groźbą żądał od nich już nie tylko jedzenia, ale również i pieniędzy. Zastraszeni i zmęczeni tym faktem właściciele lokalu zgłosili sprawę na policję - przekazała mł. asp. Paulina Harabin z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Redakcja poleca

Dodała, że mężczyzna - dobrze znany miejscowym funkcjonariuszom - został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut dotyczący zmuszania przemocą i groźbą pracowników lokalu do określonego działania.

- Prokurator objął go policyjnym dozorem połączonym z zakazem kontaktowania się z pokrzywdzonymi i zakazem przebywania w lokalu - wyjaśniła Harabin. Mężczyźnie grozi teraz nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP