Obserwuj w Google News

Samochód osobowy stanął w płomieniach. We wraku znaleziono zwłoki

1 min. czytania
15.12.2022 10:04
Zareaguj Reakcja

Wypadek drogowy był przyczyną tragicznego pożaru auta w Chomęcicach niedaleko Poznania – przekazała w czwartek policja. Po ugaszeniu ognia wewnątrz wraku pojazdu znaleziono zwłoki.

Pożar auta
fot. ilustracyjne. Grzegorz Banaszak/REPORTER

Pożar samochodu w miejscowości Chomęcice w gminie Komorniki wybuchł w środę wieczorem. Służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu około godziny 21:30. Na miejsce wysłano jednostki straży pożarnej.

Chomęcice. Wypadek przyczyną tragicznego pożaru auta

Po ugaszeniu auta we wraku znaleziono zwęglone zwłoki. W czwartek funkcjonariusze wielkopolskiej policji ustalili, że pożar nie miał charakteru kryminalnego. 

– Kierujący pojazdem z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze, uderzył w drzewo. W wyniku zderzenia doszło do pożaru samochodu – powiedziała Małgorzata Meloch z zespołu prasowego KWP w Poznaniu. Jednocześnie dodała, że na razie nie ma szczegółowych informacji dotyczących ofiary wypadku.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.
Redakcja poleca

RadioZET.pl/PAP