,

38-letnia Marta i jej córka Irena zostały odnalezione. "Są całe i zdrowe"

16.01.2023 09:03

Poszukiwana od soboty 38-latka spod Częstochowy i jej 8-letnia córka odnalazły się całe i zdrowe w jednym z hoteli w powiecie zawierciańskim - poinformowała w poniedziałek policja, dziękując za pomoc w ustaleniu miejsca pobytu matki z dzieckiem.

marta marczak i irena
fot. Policja

- Kobieta i 8-latka są całe i zdrowe. Bardzo dziękujemy świadkowi za przekazanie cennej informacji oraz mediom i społeczeństwu za zaangażowanie się w poszukiwania - powiedziała rzeczniczka częstochowskiej policji podkomisarz Sabina Chyra-Giereś.

Policjanci opublikowali wcześniej w internecie personalia i zdjęcia zaginionych. Poszukiwano również nagrań monitoringu, który mógł np. uchwycić samochód, jakim jechały matka z córką.

Częstochowa. 38-letnia Marta i jej córka Irena - odnalezione

- To dość charakterystyczny samochód - granatowy Citroen Xsara Picasso. Być może auto zostało utrwalone na nagraniach kierowców, posiadających kamery samochodowe - informowano.

38-letnia Marta z 8-letnią córką Ireną wyjechały w sobotę z domu w Czarnym Lesie granatowym Citroenem Xsara Picasso na zakupy do Częstochowy. Nie wróciły aż do poniedziałku i nie nawiązały kontaktu z bliskimi.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ PAP/ Policja

Logo radiozet Dzieje się