Obserwuj w Google News

Tragedia pod Lublinem. Kierowcę ciągnika wyrzuciło na ulicę

1 min. czytania
31.03.2023 13:04
Zareaguj Reakcja

Kierowca ciągnika zginął w wypadku na drodze wojewódzkiej nr 835 w miejscowości Elizówka, niedaleko Lublina. Do kraksy z osobową skodą doszło, gdy traktorzysta zmieniał pas. Kierowca wyleciał z pojazdu na ulicę. Był reanimowany, ale nieskutecznie.

Elizówka. Wypadek kierowcy ciągnika
fot. screen: KM Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie/Facebook

Wypadek w Elizówce pod Lublinem wydarzył się w piątek 31 marca o poranku. Nadkom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie przekazał, że na drodze wojewódzkiej nr 835 z Lubartowa do Lublina zderzyły się samochód osobowy i ciągnik rolniczy.

Na miejscu wypadku pracowali również strażacy. Przekazali, że tragicznie zmarłym okazał się 60-letni mężczyzna. Strażacy przystąpili do reanimacji, jednak nie udało się przywrócić mu funkcji życiowych.

Elizówka. Wypadek pod Lublinem. Kierowca wyleciał na ulicę

Jak ustalili wstępnie funkcjonariusze, kierujący ciągnikiem poruszał się w kierunku Lublina i zmieniał pas ruchu. - W wyniku tego doszło do zderzenia ze skodą i ciągnik przewrócił się na bok. Mężczyzna wypadł na jezdnię – przekazał policjant. Dodał, że życia kierowcy ciągnika nie udało się uratować, mimo akcji ratunkowej.

Droga w kierunku Lublina była zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy przez pobliską giełdę w Elizówce i osobiście kierowali ruchem.

Redakcja poleca

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Piotr Nowak