Obserwuj w Google News

Groźny wypadek busa na A4. "Wszyscy trafili do szpitala"

1 min. czytania
31.03.2023 09:40
Zareaguj Reakcja

Pięć osób trafiło do szpitala po wypadku busa, do którego doszło w piątek na autostradzie A4 w Mysłowicach (woj. śląskie). TVP3 Katowice podała, że strażacy musieli rozcinać auto, by dostać się do zakleszczonej osoby.

Wypadek busa na A4
fot. PIOTR JEDZURA/REPORTER, zdj. ilustracyjne

Wypadek na A4 wydarzył się 31 marca około godz. 3 w nocy na odcinku autostrady w Mysłowicach. Z niewyjaśnionych przyczyn bus wypadł z drogi, przewrócił się na bok. Pojazd jechał w stronę Katowic.

Bus wypadł z autostrady na płatnym odcinku, niedaleko bramki kontrolnej. Pojazd, którym podróżowało pięć osób, przewrócił się i wylądował około 50 metrów od drogi.

Mysłowice. Wypadek na A4. Bus wypadł z drogi, są ranni

"Cztery osoby opuściły samochód same, jedna została zakleszczona w tylnej części pojazdu. Wszyscy poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala" – poinformowała TVP3 Katowice. Na miejscu pracowali strażacy i policjanci. Przyczyny i okoliczności zdarzenia będzie wyjaśniać policja pod nadzorem prokuratury.

Redakcja poleca

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/TVP3 Katowice