,

Obława w Gdańsku. Na widok policji zaczął uciekać, ruszył wprost na policjanta

26.05.2023 14:33

Trwa policyjny pościg za mężczyzną, który podczas zatrzymania próbował przejechać funkcjonariusza w Gdańsku. Policjanci rozpoznali w nim osobę poszukiwaną, ale nie wskazali, w jakiej sprawie był wcześniej ścigany.

Gdańsk, obława za poszukiwanym
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER, zdj. ilustracyjne

Obława policji w Gdańsku. Oficer prasowa komendy miejskiej z tego miasta Magdalena Ciska powiedziała PAP, że ok. godz. 10 na ul. Kartuskiej funkcjonariusze zobaczyli w pojeździe marki volkswagen passat mężczyznę, którego wygląd odpowiadał rysopisowi osoby poszukiwanej.

Gdańsk. Obława za poszukiwanym. Omal nie potrącił policjanta

- Na widok funkcjonariuszy kierujący samochodem odpalił silnik i ruszył w kierunku podchodzącego do pojazdu kryminalnego. Policjant odskoczył na bok, aby uniknąć potrącenia – relacjonowała Ciska.

Kilkaset metrów dalej poszukiwany mężczyzna zatrzymał pojazd i zaczął uciekać pieszo. - Trwają czynności zmierzające do zatrzymania mężczyzny - dodała Ciska. Policjanci nie informują, w jakiej sprawie jest poszukiwany mężczyzna, którego próbowali zatrzymać.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Krzysztof Wójcik

Logo radiozet Dzieje się