Obserwuj w Google News

Kobieta rzuciła się z nożem na 10-letnię córkę. Dziewczynka krzyczała przez okno

1 min. czytania
28.07.2023 17:49
Zareaguj Reakcja

Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszała 32-letnia kobieta, która w Gdyni Chyloni zaatakowała nożem 10-letnią córkę. Kobietę aresztowano na trzy miesiące i będzie izolowana w warunkach szpitala psychiatrycznego.

Matka zaatakowała nożem 10-letnią córkę
fot. Damian Klamka/East News (zdjęcie poglądowe)

Prok. Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku poinformował, że 32-letnia kobieta usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa i spowodowania lekkich obrażeń ciała u 10-letniej córki.

Gdynia. 32-latka zaatakował nożem 10-letnią córkę

- W piątek sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu, które podejrzana będzie odbywać w warunkach szpitala psychiatrycznego - przekazał Duszyński w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Redakcja poleca

Kobieta zaatakowała swoją córkę w środę ok. godz. 13 w mieszkaniu w Gdyni Chyloni. Jak podał serwis trojmiasto.pl, dziewczynka wzywała przez okno pomoc. Na miejsce przyjechała policja i straż pożarna. 10-latce nic poważniejszego się nie stało. Dziewczynka została przesłuchana przed sądem w obecności biegłego psychologa.

Prokurator Duszyński powiedział też, że kobieta zostanie przebadana przez biegłych psychiatrów, którzy wypowiedzą się na temat zdrowia psychicznego i poczytalności 32-latki w chwili popełnienia zarzucanego czynu.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/trojmiasto.pl